nova str.

Nastavak razgovora iz prethodne teme

Postod deda » Pet Apr 24, 2009 7:03 am

budo je napisao:Slika
Slika
parim po kucama kera vodim sa sobom

Jel da ti cuva strazu dok paris po kucama :wink: :lol: :lol: :lol:
POzdrav deda
deda
Site Admin

Pridružio se: Čet Jun 28, 2007 12:28 pm

Postod deda » Pet Apr 24, 2009 7:06 am

VELIKI POZDRAV SVIMA OD D E D E
deda
Site Admin

Postod paomrak » Pet Apr 24, 2009 10:00 am

darko je napisao:
Matija je napisao:Darko od kojih ti je pasa, nova ženka , ako se smije znat imaš još slika.
To je zenka od Piksija, koju je on uzeo kao prvobirano stene, za parenje sa Odinom, znaci otac joj je Odin Ste Kot North. Za mjesec dana je vodim na slikanje kukova pa ako sve bude kako treba Piksi mi salje njenu export rodovnicu pa ti napisem vise.Slika bas i nemam jer je vrlo temperamentna, nema sekunde mira pa ju je tesko uslikat.

ne temperamentna,nego ,nemirna ,živa kako očeš,temperamentna značiv nešto drugo.
Jel Piksi nju vodio u Palanka?
pre nam je bilo lepše
paomrak

Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 3:13 pm

Postod paomrak » Pet Apr 24, 2009 10:01 am

deda je napisao:
Jel da ti cuva strazu dok paris po kucama :wink: :lol: :lol: :lol:
POzdrav deda

Dobro ideja :lol:
pre nam je bilo lepše
paomrak

Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 3:13 pm

Postod santicmladen29 » Pet Apr 24, 2009 10:16 am

Slika
Slika
Slika
Slika
Pozdrav od Nikole Nikšića
santicmladen29

Pridružio se: Uto Okt 07, 2008 10:47 pm

Postod darko » Pet Apr 24, 2009 10:37 am

paomrak je napisao:
darko je napisao:
Matija je napisao:Darko od kojih ti je pasa, nova ženka , ako se smije znat imaš još slika.
To je zenka od Piksija, koju je on uzeo kao prvobirano stene, za parenje sa Odinom, znaci otac joj je Odin Ste Kot North. Za mjesec dana je vodim na slikanje kukova pa ako sve bude kako treba Piksi mi salje njenu export rodovnicu pa ti napisem vise.Slika bas i nemam jer je vrlo temperamentna, nema sekunde mira pa ju je tesko uslikat.

ne temperamentna,nego ,nemirna ,živa kako očeš,temperamentna značiv nešto drugo.
Jel Piksi nju vodio u Palanka?
Da bila je u Palanci.Slika
darko

Pridružio se: Čet Nov 15, 2007 5:52 pm

Postod BUSTER » Pet Apr 24, 2009 10:06 pm

Medena kad' je malo u afektu :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=QHZBkFC9Ajo
Poslednji put menjao BUSTER dana Pet Apr 24, 2009 10:39 pm, izmenjena 2 puta
BUSTER

Pridružio se: Sub Mar 08, 2008 10:05 am

Postod budo » Pet Apr 24, 2009 10:07 pm

kakva meni treba straza pored ovakvih vukova? Malo smo ih uparili da vidimo sta ce biti. Almire, sa desne strane pored mog druga je tamni muzjak moj Dobra I, a zenka je Krstana koja je prosle godine bila u Plani ona i Medo su jesenas bili najlepsi par na sajmu. Sa Medom je dala lepe stence od koih je troje ostalo u M Mostanici u komsiluku a Dobra je sa mojom Ajsom dao malog Cileta koji je ostao kod mene pa ce mo sacekati da vidimo kakvi ce biti kad porastu. Nadam se da ce i u kombinaciji Krstana Dobra bitilepe stenadi pa da opet ostavimo neko. Pozdra svima.
budo

Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 9:56 am

Postod deda » Sub Apr 25, 2009 8:02 am

POzdrav svim forumasima
Juce me zvala nasa Marina iliti Milena i pitala me dali mogu da poklonim jedno stene monahinjama u jednom manastiru,a posto beg nikad nije bio cicija pa i deda,to je deda sa zadovoljstvom prihvatio i Manohinje ce dobiti jednu lepu zenku krajem maja ,jednu lepu Mustricu ,posto su zenku i trazili.
Inace ostale Mustrice lepo napreduju kako ih ima osam i veomsa sam zadovoljan kako ih majka cuva,
Posto mi je mustra okotila deset komada ja sam u leglu hteo da ostavim osam steneta, a posto mi je bilo zao da ih se otarasim ,ja sam ih dao jednoj komsinici na njeno insistiranje da ih ocuva na cuclu ,sto je ona lepo i odradila.Pre desetak dana vratim ja obadva steneta u grupu kod majke i bio sam iznenadjen kad ih Mustra nije htela ,ne njih njego i celo leglo nije htela da doji .Sta ce deda uzme i vrati stence pa neka se komsinica ponovo maltretira :cry: :cry: kad ima volju .
Elem sad kad su progledali i napunili dvadeset dana resim ja ponovo da eksperimentisem ,jedno od ta dva steneta ponovo prikljucim mojima a ono drugo je komsinica posteno zaradila. :lol: i zadrzala za sebe
Prvo sam stene dobro prebrisao slamom i stavio ih dva tri sata same sa stencima koji su odmah osetili da je uljez i svi na njega Izdrzao malac i ja ti lepo pustim i Mustru ali pazeci sta ce da uradi Ona ga je u onoj gomili prepoznala i odmah je pocela da ga lize i verujte mi da je to radila citavih dvadeset minuta. Tek kad ga je lepo okupala to jest olizala ona je izasla napolje.
Ali ne lezi vraze ,kod sledeceg hranjenja stene nezna da sisa,samo cvili i nista .Spremi mu deda cuclu bar da ga nahrani i ponovo vrati komsinici ali mi radoznalost neda mira , pa ti ja lepo sednem u boks pa malca na sisu ono pusti ja ponovo i tako jedno desetak pusta dok mu izgleda nije dosadilo ,i verujte mi sad se bije sa svima i prvo se hvata za sisu i ako je najsitnije .
Ovim sam Vas malo udavio ali hteo sam da Vam prenesem svoje iskus tvo a i zadovoljstvo odradjenim cinom jer ce stene sada mnogo vise nauciti od brace i majke nego da je ostalo u korpi kod komsinice.
Sad kad god odem da obidjem stence Mustra odmah prvo nju njusi i lize kao da mi daje do znanja da se nesekiram i da ga je prihvatila
Za sada toliko od dede i do skorog pisanja
deda
Site Admin

Postod Matija » Sub Apr 25, 2009 9:42 am

Pozdrav Deda, taj će štenac bit umiljat.
Matija

Pridružio se: Pon Okt 27, 2008 8:42 pm

Postod proevski » Sub Apr 25, 2009 10:35 am

bravo deda i ja sam mislim 99 ili tu negde dao jedno musko stene u manastiru sv jovan bigoprski gde je najveci uborez u pravoslavnom svetu i najlepsa priroda i najlepsa pastrmka potocara i jedno musko stene sam dao u jedan drugi manastir blizu bitola ali ko ce da napravi glupost ako ne covek nece valjda priroda za 2 maj vikendasi su usli sa autima u manastir i pregazili prelepo stene od 4 meseci pozrav ja uvek podrzavam takave darove
hmmmmmmmm
proevski

Pridružio se: Sub Mar 29, 2008 11:50 am

Postod Najdan » Sub Apr 25, 2009 5:40 pm

Pozdrav svima. Stigo aparat sa popravke sada će biti slika.

Slika
Najdan

Pridružio se: Pon Okt 27, 2008 12:06 am

Postod Najdan » Sub Apr 25, 2009 5:41 pm

Slika
Najdan

Postod Najdan » Sub Apr 25, 2009 5:42 pm

Slika
Najdan

Postod Najdan » Sub Apr 25, 2009 6:07 pm